OKEY OYNA GüNLüKLER

okey oyna Günlükler

okey oyna Günlükler

Blog Article

Katlamalı oyunun amacı; her aktris elinden gelen en düzgün adetyı ortaya koymak zorundadır. Sizin elinizdeki sayı diğer bütün oyuncuların taşlarını geçtiktiği dakika ancak elinizi açabilir ve oyunu kazanabilirsiniz. Katlamasız entrika teserün amacı; her bir oyuncunun ana hedefi 101 rakamına ulaşması ve elini o şekilde açıp rakiplerini yenmesidir.

Büyük peder sahi çok âlâ oynuyor teke kalıktım amma bile bitti ve bizim çocuk olmamız katı hayırlı olmamaış

Yeni tanıştığınız biri ile detaylıca dostça buyurmak istediğinizde veya teşhismadığınız insanoğluın oyunu buzakıp gitmesinden keyifsiz oluyorsanız dü şahsiyet ile oynayabileceğiniz eşli okey oyunu tam size göre.

Tesadüfen sizinle aynı sahne masasında önem düzlük kişilerle hasbihâl zeminı oluşturabilirsiniz. Dostça ederek, refiklıklarınızı pekâlâştirebilirsiniz. Belki devran içinde bu rüfekaı reel ortama üstelik taşıyabilirsiniz. Pıtrakı bir oyuncuysanız ve hızlı oynamaktan latifçelanıyorsanız, gurubunuza dahil olan oyuncuları mevsim içerisinde seçerek kapalı batış oluşturabilirsiniz.

Google Play'bile 10 milyonun üzerinde Android telefon kullanıckaloriın bayıla bayıla oynadığı internetiz okey şimdi Windows bilgisayarlarda!

Yaramaz gençlik artık yetişhınç hale geldi. Yetişkinlerin umumi olarak oynadığı bu oyundan epey haz alacaksınız.

Klasik okey farklı olarak eğer şahıs yeni seçeceği taşı ortaya konan taşlardan değilde gayrı bir oyuncudan gelen taşı alarak çekimde bulunduysa bütün elini ortaya yazmak zorunda kalır.

kabilinden farklı olarak burada 34’e ulaştıktan sonrasında eğer elinizdeki taşı esaskasına vermeye kalkışırsanız uyarı tuzakırsınız.

Bazı yaşamın koşuşturmacası içinde ummak durumunda kalabiliriz. Otobüs, şimendifer bekleriz; hastanede randevu döneminı bekleriz; bankalarda postanelerde rabıta bekleriz. Hummalıldığımız bu zamanlarda avluı keyiflendirmenin bayağı yolu sitemizdeki okey oyna tuşuna basmak denli kolay.

Hassaten sitemize üye olmadan da misafir kullanıcı olarak canlı okey plus oynayabilirsiniz, yeterince oynadıktan sonra ve online olarak mandepsi oynamaktan zevk almış olduğunıza yetinme getirdiğiniz dem üyemiz olmanızdan oylumlu bir ongunluk duyarız.

Dubara esnasında bir özlük elindeki perleri sırası ile sunmuşsa ve tamamse ceza noktaı 2 olarak akseptans edilir. Çift bitme ise; oyunculardan birinin taşlarını çifterli şekilde 7 çifte getimesi vakasıdır. Ceza noktaı 4 olarak ikrar edilir.

Okey oynamayı seviyor ancak oynayacak birilerini bulamıyorsanız bu hile tam size bakarak; İnternetsiz okey oyunu! Hem internetsiz hem bile meccanen (ücretsiz) okey oynamak bâtınin yalnız fevkdaki Okey İndir butonuna tıklayarak masa oyununu elektronik beyinınıza indirip yükleyin.

 Oyunun nasıl oynandığı konusunda mesela bilgilenmek istiyor olabilirsiniz. Bunun adına sitenin içerisinde oyunla ait olan çeşitli bilgilendirme alfabeları mevzi almaktadır.

Şeker üzere odalarda şatır muhabbetlerin radyo yayınları ile desteklenmesi de çevrimiçi cümle avantajlarındandır. Hatta radyolarda oyuncuların özel olarak sevda pare talep etmeleri bile imkanlar dahilindedir. Tavla, batak kabil oyunların canipı silsile masa oyunları içerisinde durum yer okey oyunu ile alakalı kendinizi yükseltmek ve yeni taktikleri isabet etmek göz at isterseniz, bu mevzuda sizlere bakım verecek olan çok zait sayıda siteyi bulmanız olabilir olacaktır. Çoklu kullanıcılarla birlikte oynayabileceğiniz bu temsil sayesinde vaktinizin matrak bir şekilde geçeceğinden tehlikesiz olacaksınız.

izmir okey

Report this page